Кошик (0)

Магазин

В нашому магазині

ви зможете

купити каву мелітта, 

ЕКО миючі засоби біо д,

сухофрукти нобіліс

Кисневий відбілювач, плямовивідник Laundry Bleach Bio-D, дезінфікує (400 г)
Категорія:
Bio D, ЕКО миючі засоби
Ціна:
183.00 грн
Категорія:
Відбілювач
Країна походження:
Великобританія
Вага, об'єм:
400 г
Аромат:
Без аромату
{{variant.name}}:
{{opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
{{opt.value ? '' : opt.name}}
Опис
  • Кисневий відбілювач Bio-D Laundry Bleach поєднує в собі не лише очищення від плям та запахів, але й дезінфекцію. Засіб Laundry Bleach захищає волокна тканини. Захищає одяг від зносу, продовжує його привабливий зовнішній вигляд. Відбілювач пом'якшує воду і допомагає навіть стійким забрудненням розчинитися, а також захищає тканини від соляних відкладень у воді - саме шорсткість води, сприяє тому, що білі речі з часом стають сіруватими.
  • Не містить консервантів та барвників, усі компоненти екологічні та гіпоалергенні, що підтверджує сертифікат Allergy UK (Британською гіпоалергенною організацією, ліцензія №726). Рекомендовано для прання дитячих речей.
  • Упаковка з вторинної сировини, яка підлягає переробці.
  • Концентрований засіб (non bio) не містить компонентів тваринного походження, не тестується на тваринах (Cruelty Free International). Також схвалений Vegan Trademark, BRC Global Standards, British Assessment Bureau.
  • Можна застосовуватися для замочування, машинного чи ручного прання.


Машинне прання: додайте 1 столову ложку (15 г) відбілювача додатково до вашого звичайного засобу для прання Bio-D. Ручне прання: додайте 1 столову ложку (15 г) відбілювача на кожні 5 літрів води додатково до вашого звичайного засобу для прання Bio-D. Замочування: додайте 1 столову ложку (15 г) відбілювача на кожні 5 літрів води додатково до вашого звичайного засобу для прання Bio-D.